راهنمای انتخاب بهترین گردنبند دستبند گوشواره و انگشتر متناسب با ظاهر شما

متن کامل

همانطور که میدانید زیورآلاتی که شما انتخاب میکنید، میتواند تاثیر بسیاری در زیبایی شما داشته باشد و با یک انتخاب مناسب با توجه به شکل ظاهری و رنگ پوستتان، بر زیبایی شما بیافزاید.

 

1- کدام زیورآلات مناسب شما با توجه به رنگ پوستتان میباشد
باید گفت یکی از مهترین پارامترها برای انتخاب زیورآلات، رنگ پوست میباشد، پیشنهاد میشود برای پوستهای روشن از گردنبند و گوشواره به رنگ ها طلایی با مسی یا رزگلد استفاده کنید و یا زیورآلاتی را انتخاب نمایید که از سنگ یا کریستالهای تیره تر مانند عقیق، زمرد کبود، یاقوت و ... استفاده شده باشند. باید گفت پوستهای تیره بازه بزرگتری برای انتخاب زیورآلات دارند و اکثر زیورآلات را میتوانند انتخاب نمایند، البته پیشنهاد میشود بیشتر از انگشتر و دستبندهای به جنس طلا سفید و نقره استفاده کنند و سنگ و کریستال‌های روشن مانند لعل، مورگانیت، سیترین و ... را انتخاب نمایند و در پایان اگر رنگ پوست خنثی دارید از هر دو گروه زیورآلات میتوانید استفاده نمایید.

 

2- انتخاب گوشواره با توجه به فرم صورت
گوشواره را بهتر است با توجه به فرم کلی صورتتان انتخاب نمایید، اگر صورت گرد یا مربعی شکل دارید، گوشواره های آویز و بلند متناسب شماست و اگر صورت بیضی شکل و کشیده دارید، گوشواره‌های میخی متناسب شماست، البته اگر علاقه به گوشواره های آویز دارید بهتر است، مدلی را انتخاب کنید که خیلی بلند نباشد، برخی مدلهای گوشواره های حلقه ای، علاوه بر گوشواره های میخی میتواند مناسب شما باشد.

 

3- انتخاب گردنبند با توجه به شکل ظاهری
اگر بلند قد و لاغر اندام هستید، گردنبند های پهن مناسب شماست، منظور از آن، گردنبندهای مانند کارتیه یا فیگارو پهن و یا گردنبندهایی با آویزهای مربعی و کشیده (آویزهای عریض) میباشد، و اگر کوتاه قد و دارای اندامی درشت هستید، از گردنبندهای نازک و یا آویزهای بلند (آویزهایی که ارتفاع بیشتری نسب به عرض خود داشته باشند) استفاده کنید. با رعایت این قواعد ساده میتوانید تناسب بسیار زیبایی را ایجاد نمایید و بر زیبایی خود بیفزایید.

 

4- بهترین انتخاب برای انگشتر و دستبند
این مورد هم همانند دو مورد قبلی میباشد و اگر انگشتان و دستانتان کشیده است از انگشتر و دستنبند ضخیم استفاده کنید، همچنین شما باید به رنگ سنگ یا کریستالهای استفاده شده در آنها نیز دقت کنید و سعی کنید رنگ آنها را با لباستان ست کنید و در آخر اگر علاقه به استفاده از چند النگو و دستبند بجای یک پهن آن را دارید، بهتر است از چند دستبند با ظاهر متفاوت، بجای چند دستبند یک شکل استفاده نمایید، تبعیت از این قوانین ساده باعث ایجاد تعادل و زیبایی بیشتر شما در چشم اطرافیانتان میشود.

 

امیدواریم از این مقاله استفاده کرده باشید و خوشحال خواهیم شد که نظرات و تجربیات خود را با ما در زیر همین پست در میان بگذارید.

گردآوری و ترجمه اختصاصی مارون 24

3 خرداد 1399
تعداد بازدید: 4598

نظرات

خرید آنلاین زیورآلات، بدلیجات و نقره | فروشگاه اینترنتی مارون 24

در صورت نیاز به راهنمایی، میتوانید به صفحه "راهنمای خرید از فروشگاه مارون24" مراجعه فرمایید.

خرید اینترنتی و آنلاین برترین زیورآلات و بدلیجات شامل گردنبند، گوشواره، دستبند، سرویس و نیم ست و انگشتر

فروشگاه اینترنتی زیورآلات و بدلیجات مارون 24 با بیش از 5 سال سابقه و کسب نماد اعتماد الکترونیکی از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت میتواند فروشگاهی مطمئن برای خرید اینترنتی شما باشد .
"لطفا توجه فرمایید که خرید فقط به صورت آنلاین امکان پذیر میباشد"


با تشكر از انتخابتان

مديريت فروشگاه آنلاین زیورآلات مارون 24

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×